etiler poyrazoğlu otomotiv
26 Haziran 2019 Çarşamba

Sosyal Market 5 bin kişiye ulaştı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,  2015 yılında kurulan Sosyal Market Derneği’nin üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Gürlesin, Sosyal Market ile bugüne kadar 5 kişiye ulaştıklarını söyledi.

14-03-2019 11:14

Pamukkale Belediyesi’nin en iddialı projelerinden biri olan Sosyal Market ile ilçe sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşılarak, gönüllere dokunuldu. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Sosyal Market Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Kaya, Alpaslan Albay, Ali Alaybeyoğlu, Pelitlibağ Mahalle Muhtarı Mesut Ünal, Muharrem Özen, Ahmet Atıcı, Mehmet Öztürk ve  Kemal Çelik’le bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. 

Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Sosyal Market aracılığıyla bugüne kadar yaklaşık 5 bin vatandaşa ulaştıklarını ve incelemeler sonrasında yaklaşık 1500 haneye destek olduklarını bildirdi. Gürlesin, Akdeniz Belediyeler Birliği’nin bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel proje yarışmasında, Sosyal Market’in 24 belediyenin 83 projesi arasında Sosyo Kültürel Belediyecilik kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldüğünü de ifade etti.  Gürlesin, “Sosyal Market’te para geçmiyor. Her ay düzenli olarak yüklenen 1000 puanla vatandaşlarımız neye ihtiyacı varsa onu alabiliyor. Bugüne kadar sosyal belediyecilikte birçok belediyede bulunmayan bir proje olan Sosyal Market ile ilçe halkımızın gönüllerine dokunduk. Sosyal Market ile emeğimizin karşılık bulduğunu, marketimizden elleri dolu, yüzleri gülen vatandaşlarımızı gördükçe anladık. Gülen yüzlerle birlikte bizde mutlu olduk. Yaptığımızın işin doğruluğunu gördük” dedi. Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sosyal Market 5 bin kişiye ulaştı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör