etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

Sosyal Kooperatifçilik Treni yola çıktı

Ticaret Bakanlığı’nın  sosyal sorumluluk projesi olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni,  Ankara’dan yola çıktı. İçerisinde 3 bakanın da bulunduğu tren 10 Ekim’de Denizli’de olacak.  Sosyal Kooperatifçilik Treni’nde Hay-Koop Denizli Birlik Başkanı Mehmet Varol da var. 

02-10-2018 15:35

Ticaret Bakanlığı tarafından Türkiye'de sosyal kooperatifçiliğin desteklenmesi, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla uygulanan  "Sosyal Kooperatifler Eğitim ve Tanıtım Treni"  1 Ekim’de Ankara’dan yola çıktı.  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Gümrük Ticaret Eski Bakanı Bülent Tüfekçi, milletvekilleri, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Hay-Koop Denizli Birlik Başkanı Mehmet Varol’un da içinde bulunduğu Sosyal Kooperatifçilik Treni, 10 Ekim’de Denizli’de olacak. 

Bakan Pekcan Denizli’ye gelecek 
Sosyal Kooperatifçilik Treni’nin Denizli programı ile ilgili bilgi veren Hay-Koop Başkanı Mehmet Varol, “  10 Ekim Çarşamba günü sabah 8.30 da Denizli Garında olacak olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni ile  Ticaret Bakanı  Ruhsar Pekcan ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Arif Sami Seymenoğlu, Denizli’ye gelecek. Garda yapılacak olan karşılama töreninden sonra Valilik Toplantı Salonu ve Pamukkale Üniversitesinde toplantılar yapılacak. Proje hakkında bilgilendirmeler yapılacak” dedi. 
Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sosyal Kooperatifçilik Treni yola çıktı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör