poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Sosyal devlet Ak Parti ile hayat buldu

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sosyal devlet ilkesinin AK Parti iktidarıyla anlam kazandığını belirterek, “Muhtaç vatandaşlarımıza, hastalarımıza, evinde hastasına bakanlara, devletin şefkat elini uzattık” dedi. 

14-06-2018 13:03

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, seçim çalışmaları kapsamında Acıpayam’ın Güney, Olukbaşı, Benlik, Çiftlik, Alcı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti iktidarında devletin tüm imkânlarının vatandaşlar için seferber edildiğini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Bizim için her bir insan değerlidir ve her bir insana karşı sorumluyuz. İnsan refahının artırılmasını, bulunduğu toplumda adil ve asgari bir gelir sunulmasını temel vazife olarak görüyoruz. Bu amaçla yoksulluğun ortadan kaldırılmasını, ihtiyacı olan herkese sosyal destek sunulmasını, sosyal desteklere duyulan ihtiyacın azaltılmasını ve gelir dağılımının daha da iyileştirilmesini temel görevlerimiz arasında görüyoruz. İktidara geldiğimiz ilk günden itibaren sosyal olarak korunma ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza el uzattık ve uzatmaya da devam edeceğiz. Göreve geldiğimizde ilk olarak, sosyal hizmet ve yardım alanındaki dağınıklıkları gidererek, bu alandaki kuruluşları ve politikaları tek bir bakanlık çatısı altında birleştirdik. Vatandaşlarımızın sosyal hizmete erişimde giriş kapısı olan merkezlerimizi yaygınlaştırdık. Bu amaçla Hükümetlerimiz döneminde ülke genelinde 280 Sosyal Hizmet Merkezini hizmete açtık” dedi. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sosyal devlet Ak Parti ile hayat buldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör