poyrazoğlu otomotiv etiler

Son siyasi gelişmeleri ve Denizli yatırımlarını değerlendirdi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Son siyasi gelişmeleri değerlendiren Özkan, Aydın –Denizli Otoyolu ve Denizli Stadı’nın yapılacağını söyledi. 

09-09-2019 18:21

Osmanlı Konağı’nda düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısına AK Parti TBMM Başkanvekili Cahit Özkan, İl Başkanı Necip Filiz, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ile basın mensupları katıldı.  Ülke siyasetindeki son gelişmeleri değerlendiren Özkan, kayyım atamalarının Diyarbakır, Mardin ve Van belediye başkanlarının terör örgütüne destek verdiğine yönelik soruşturmalar nedeniyle yapıldığını, terörle mücadelelerinin kararlılıkla süreceğini söyledi. Yerel basın mensuplarının  halkın bilgilendirilmesi anlamında önemli bir görev üstlendiğini vurgulayan Özkan, Türkiye’de basın özgürlüğü olmadığı yolundaki eleştirilerin haksız olduğunu belirtti. 

Ali babacan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulacağı belirtilen partilerin toplumda karşılık bulmayacağını, Denizli’de de partilerinden bu iki ismin kuracağı partilere geçiş yaşanmayacağını dile getiren Özkan, “ Milletin kaderi AK Parti’nin kaderidir. Biz 17 yıldır olduğu gibi bundan sonrada millete hizmet yolculuğumuzu sürdüreceğiz.  Bundan önce AK Parti’den ayrılıp parti kuranların isimlerini hatırlayan var mı? Kurulacağı söylenen bu iki partinin akıbeti de aynı olacaktır” dedi. 

Denizli halkının merakla beklediği stadyum projesi hakkında konuşan Cahit Özkan,”Şu anda mevcut bir stadyum projemiz var. Bu projenin hayata geçmesi konusunda hiçbir endişe duymayın. Bugüne kadar başlayıp yarım bıraktığımız hiç bir proje yok ”ifadelerini kullandı. Aydın-Denizli Otoyolu hakkında da açıklamalarda bulunan Özkan, ”Denizli-Aydın Otoyolu en büyük hayalimiz. Şu anda bu konuda yasal şartlar dışında herhangi bir engel yoktur. Burada yapılacak yatırım ülkemizin ekonomik gücü karşısında iş bile değil. Çünkü yap-işlet-devret modeliyle yapılacak. Bununla ilgili de çok talipli var. İhale yapıldı ve süreç de işliyor. Endişe etmeyin bugüne kadar yaptığımız yatırımları nasıl hayata geçirdiysek, Aydın-Denizli yolunu da bitireceğiz ”şeklinde konuştu. 

Osman Nuri BOYACI

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Son siyasi gelişmeleri ve Denizli yatırımlarını değerlendirdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör