Siyasileri buluşturan sünnet düğünü

Hak -İş Konfederasyonu Denizli İl Temsilcisi Sezai Söylemez ve Ayşe Söylemez’in oğulları Burak Eymen, düzenlenen sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı. Sünnet düğününe milletvekilleri, belediye başkanları ve çok sayıda siyasetçi katıldı.

17-09-2019 18:38

Şato Garden Kır Düğün Salonu’nda düzenlenen sünnet düğünde Söylemez, çifti konuklarını kapıda karşıladı. Sünnet düğününe önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Hak İş Konfederasyonu ve Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, önceki dönem Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Kütahya, Uşak, Antalya, Aydın Hak İş İl Başkanları, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, sendikaların temsilcileri ve sendika üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı. 

Mehter takımı konseriyle devam eden sünnette dua ve ilahiler okundu. İl Temsilcisi Sezai Söylemez, “Mutlu günümüzde uzaktan yakından dostlarımız sevdiklerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Sünnet düğünümüze katılan, mesaj gönderen çiçek gönderen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah oğlumun düğünün de hep birlikte yaparız” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Siyasileri buluşturan sünnet düğünü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör