poyrazoğlu otomotiv etiler

Sınav gibi nikah

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Mehmet Onur Akdağ ve Zeynep Güngör’ün nikahını kıydı. Sorduğu sorularla damat Akdağ’ı terleten Başkan Özbaş, damada şiir okuttu, şarkı söyletti.

27-04-2018 17:42

Sarayköy’e Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın çabalarıyla kazandırılan Kültür Merkezi’nde kıyılan ilk nikah Mehmet Onur Akdağ ile Zeynep Güngör çiftçinin oldu. Çiftin nikahını Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş kıydı. Başkan’ın esprileri ve sıcak tavrı nikaha renk kattı.  Başkan Özbaş’ın, damat Akdağ’a sorduğu sorular davetlileri kahkahaya boğarken, damat Mehmet Onur Akdağ  boncuk boncuk ter döktü.

Başkan Özbaş, damada önce evleneceği Zeynep Güngör’le  tanıştıkları günü sordu, ardından şarkı söylemesini istedi. Mustafa Ceceli’nin “İyi ki hayatımdasın” şarkısını söyleyen Akdağ’ın performansını davetlilerin oyuna sunan Başkan Özbaş, alkış az olunca damattan bu kez şiir okumasını istedi.

Damat Akdağ, eşi için “Şekersiz çay gibiydim. Sonra sen geldin, çayıma şeker. Yüreğime ilaç oldun. Hoş geldin iyi ki geldin hep bende kal sevgilim” dizelerinden oluşan şiiri okudu, büyük alkış aldı. Böylelikle Başkan Özbaş’ın zorlu sınavından geçmiş oldu.  Başkan Özbaş, damattan “Evet” yanıtını da üç kez aldı. 

Belediye Başkanı Ahmet Necati  Özbaş, “Aynı bugün olduğu gibi yüzlerinde gülümseme, kalplerinizde sevginiz, muhabbetiniz hiç eksilmesin her zaman artsın. Zor zamanlarda dayanışmayla zorluğun üstesinden gelin. Bu nikah akdinin hayırlı olmasını diliyor, tebrik ediyorum” diyerek, çiftleri kutladı. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sınav gibi nikah
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör