poyrazoğlu otomotiv etiler
16 Temmuz 2020 Perşembe

Siirt ilçe belediye başkanlarından ziyaret

Denizli Valisi Ali Fuat Atik geçtiğimiz aylarda Denizli Büyükşehir Belediyesi ile kardeşlik köprülerinin temeli atılan Siirt’ten gelen belediye başkanlarıyla birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti.

30-06-2020 11:14

Ziyarette, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari ilçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye projesi kapsamında toplantı gerçekleştirildi. Daha sonra Siirt’ten gelen heyet Vali Ali Fuat Atik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete; Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Beğendik Belde Başkanı Gürgün Özdemir katıldı. 

Vali Atik, kadim medeniyetimizin bizlere emaneti kültürel ve tarihi değerlerimizi yaşatmak için gönül köprüleri kurulduğunu, Denizli Büyükşehir Belediyemiz ile Siirt’in Tillo, Şirvan, Pervari İlçesi ve Pervari’ye bağlı Beğendik Beldesi arasında kardeş belediye olmaları için ilk adımın atıldığını belirtti. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Siirt ilçe belediye başkanlarından ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör