poyrazoğlu otomotiv etiler

Sertifikalar Zolan’dan

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Evlilik Okulu'nda 36. Dönem sona erdi. Kursa katılanlara sertifikalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan verdi.

10-05-2018 16:43

Büyükşehir Belediyesi tarafından 6 yıl önce hayata geçirilen "Ailemi Seviyorum Projesi" kapsamında düzenlenen Evlilik Okulu 36. Dönem mezunlarını verdi. Mezun olan kursiyerler için Kent Konseyi’nde sertifika töreni düzenlendi. 42 kursiyerin sertifika aldığı törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve kursiyerler katıldı.

 Başkan Zolan, evliliğe ilk adımı atacak ve evliliğe adım atmış olan çiftler için eğitimlere devam edeceklerini söyledi. Ailenin çok önemli olduğunu, bunun için bu kurumun sağlam olması gerektiğini vurgulayan Başkan Zolan, “Eğer aile sağlam değilse toplum da sıkıntı çeker. Aile ne kadar sağlıklı olursa, ne kadar sağlam olursa, toplum da o kadar sağlam olur. İnsanlar mutlu olur. Evlilik, iki ayrı ortamda yetişen insanların bir araya gelip hayat yolculuğuna başlayalım demesidir. İki farklı yapıdaki insanın aynı evde yaşaması kolay değil. Bunu kolay kılacak şey öncelikle karşılıklı sevgi, saygı ve anlayıştır” dedi. Törende Zolan, kursu tamamlayan 42 kursiyere sertifikalarını verdi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sertifikalar Zolan’dan
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör