poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Sertifikalar Başkan Zolan’dan

Büyükşehir Belediyesi tarafından "Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller” sloganıyla hayata geçirilen Hamilelik Okulu’nda 11. Dönem eğitim tamamlandı. Anne adaylarına sertifikalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan verdi.

28-09-2018 16:16

Ailemi Seviyorum Projesi kapsamında "Bilinçli anneler, sağlıklı nesiller” sloganıyla başlatılan Hamilelik Okulu’nda  11. Dönem tamamlandı. Hamilelik Okulu'nun 11. Dönem sertifika töreni Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi'nde gerçekleşti. Mezuniyet törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kursiyerler ve yakınları katıldı. Başkan Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, “Hamilelik Okulu'nda amacımız sağlıklı nesillerin yetişebilmesi adına hamilelik sürecinden başlayarak doğru bilgilerle donanmanız. Türkiye’de örnek olan bir projemize katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başkan Zolan’dan tavsiyeler

Amaçlarının anne adaylarının bilinçli bir hamilelik dönemi geçirmesi olduğunu kaydeden Başkan Zolan, "Anne ve babaların iki görevi var, çocuklarına iyi bir ahlak ve iyi bir eğitim vermek. Bu ikisi yapılırsa, çocuklarımıza değerlerimiz öğretilirse, onlara güzel bir eğitim verilirse Allah’ım onların yollarını açar” dedi. Konuşmanın ardından Başkan Osman Zolan, kursiyerlere sertifikalarını verdi. 
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sertifikalar Başkan Zolan’dan
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör