poyrazoğlu otomotiv etiler

Şemikler’in yeni transferleri geldi

Birinci amatör küme C gurubunda play off maçlarına kalma mücadelesi veren Şemiklerspor transfer çalışmalarını yürütüyor. Şemiklerspor, Gökbörüincilipınardan Erhan Kalfat ve Manisa Sarıgöl’den Enes Reçber'i kadrosuna dahil etti.

08-01-2018 17:01

Orhan MIKIROĞLU - Forvet oyuncuları Nuri Eraydın’ın ani sakatlığı nedeniyle forvet hattında büyük sıkıntı çekmeye başlayan Şemiklerspor, Gökbörüincilipınardan Erhan Kalfat Manisa Sarıgöl’den Enes Reçber’i kadrosuna dahil etti. Bu iki futbolcu ikinci yarı maçlarında Şemiklerspor formasını giyecekler.

Gerekli olan yerlere transferleri gerçekleştirdiklerini ve ikinci yarı hazırlıklarının da genel direktörleri ahrettin Kuş gözetiminde sürdüğünü dile getiren Şemiklerspor başkanı Sezai Sakin, ihtiyaç duyulduğu esnada bir veya iki transferde daha yapabileceklerini söyledi. Başkan Sezai Sakin” Genel direktörümüz Fahrettin Kuş’un ısrarla alınmasını istediği Enes Reçber ve Erhan Kalafat’ı kadromuza dahil ettik. İkinci yarı maçları çok zorlu geçecek. Bizde ikinci yarıya güçlü girmek için gerekli transfer çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde ise yine transfer yapabiliriz. Hedefimiz kesinlikle play off maçlarıdır” dedi.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Şemikler’in yeni transferleri geldi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör