poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Selçukbey Mahallesi’ne 1 milyonluk yatırım

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Selçukbey Mahallesi 515 Sokakta yapılan yol çalışmalarını inceledi. Başkan Subaşıoğlu, “İlçemizde yeni yollar yeni standartlar diyerek başlattığımız çalışmalarımız çerçevesinde 515 Sokaktaki çalışmalarımızı da tamamladık” dedi. Yol ve kavşak düzenlemesine 1 milyon lira harcandı.

11-10-2018 15:28

Merkezefendi Belediyesi, Selçukbey Mahallesi 515 Sokakta yol ve kavşak düzenlemesi yaptı. Selçukbey Mahallesi’ne yapılan yatırımlar kapsamında 4 bin 400 metrekare bordür, 4 bin 857 metrekare parke, 17 bin 552 metrekare aşınma ve 18 bin 918 metrekare binder çalışması yapıldı. Toplam 1 milyon lira harcanarak yapılan yol ve kavşak çalışması ile mahallenin çehresi değişti.

Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu çalışmaları yerinde inceledi.  Subaşıoğlu, “Bulunduğumuz yol, Adalet Mahallesi ile Selçukbey Mahallesi’ni, Mevlana Meydanı’yla Lütfi Ege Anadolu Lisesi’nin olduğu bölgeyi Ali Marım Bulvarı’nı by-pass ederek birleştiren çok önemli bir yol. Selçukbey Mahallesi sakinlerinin bizden sürekli istedikleri bir çalışmayı gerçekleştirdik. Ciddi bir yatırımla Merkezefendi Belediyesi olarak yolumuzu tamamladık.  İlçemizin  50 mahallesinde yeni yollar yeni standartlar felsefesiyle, çizgilerine, kaldırımlarına kadar bambaşka yatırımları ilçemizle buluşturmuştuk. Bugün de bunlardan bir tanesinin üzerindeyiz. Ali Marım Bulvarı’yla Mevlana Meydanı’nı birleştiren yolumuz hayırlı olsun” dedi.
Haber Merkezi

 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Selçukbey Mahallesi’ne 1 milyonluk yatırım
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör