poyrazoğlu otomotiv etiler

Selçukbey’e 4 milyonluk yatırım

Merkezefendi Belediyesi tarafından Selçukbey Mahallesi’nde üst yapı çalışmaları devam ediyor. Asfaltlama çalışmaları devam eden Selçukbey Mahallesi’ne 4 milyon TL’lik yatırım yapıldı.     

21-06-2018 15:42

50 mahallede çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Merkezefendi Belediyesi, Selçukbey Mahallesi’nde   asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.  Merkezefendi Belediyesi tarafından Selçukbey Mahallesi’nde 55 bin metrekarelik alanda 10 bin ton asfalt serildi. Çalışmalar kapsamında yine bu mahalleye 3 bin metrekare parke döşemesi ve 4 bin metre bordür taşı döşemesi gerçekleştirilerek 4 milyon TL’lik bir yatırım yapıldığı açıklandı.

"Çehresi değişti" 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilçemizdeki 50 mahallemizde aralıksız çalışma yapıyoruz. Her mahallemizde mutlaka bir yatırımımız yer alıyor. Hemşerilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla ilçemizi daha da güzel hale getiriyoruz. Biliyoruz ki, hemşerilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde. Şimdiler de Selçukbey Mahallemizde de Fen İşleri Müdürlüğümüzce asfalt çalışmalarımız var. Merkezefendi’de ‘Yeni yollar, yeni standartlar’ diyoruz. Bu mahallemizde diğer mahallelerimiz gibi daha da güzel oluyor, çehresi değişiyor. 4 Milyon TL’lik bir yatırım yaptık. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Selçukbey’e 4 milyonluk yatırım
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör