poyrazoğlu otomotiv etiler

Sekiz yıldır yöneticilik yapan Başkan Yardımcısı Atilla görevi bıraktı

Denizlispor’da en uzun süre yöneticilik yapan isim olan Başkan Yardımcısı Taner Atilla, şok bir kararla dün istifa ettiğini açıkladı. Yönetim Kurulu toplantısının ardından gelen istifa soru işaretlerini de beraberinde getirirken, Atilla istifasını ailevi nedenler olarak açıkladı.

14-11-2019 17:26

Denizlispor’da çalkantılar bir türlü dinmek bilmiyor. Fenerbahçe maçının ardından gündeme gelen 100 milyonluk temlik tartışması, eski Başkan Süleyman Urkay’ın basın toplantısını basmasının ardından, kulübün en eski yöneticisi olan Başkan Yardımcısı Taner Atilla da sürpriz bir kararla istifa ettiğini açıkladı. 

Önceki gün akşam yapılan Yönetim Kurulu toplantısının ardından Başkan Yardımcısı Atilla, sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğini açıkladı. Sekiz yıldır yönetimde bulunan Atilla, Denizlispor’un her zaman yanında olacağını belirterek,  kendisine bu zamana destek veren herkese teşekkür etti.

Şok etkisi yaratan istifasını ailevi nedenlerle gerekçelendiren Atilla,  “Yaklaşık 8 yıldır büyük bir şerefle yapmış olduğum Denizlispor Yönetim Kurulu’ndan ailevi nedenlerden dolayı istifa ediyorum. Bu süreçte bana sınırsız destek veren başta eşim olmak üzere tüm aileme sonsuz teşekkür ediyorum. Denizlispor’un özellikle en zor günlerinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta büyükşehir belediye başkanımız Osman Zolan  olmak üzere tüm protokolümüze sonsuz teşekkürler ediyorum. Birlikte görev yaptığım ve bugüne kadar bu şanlı kulübe destek veren, hizmet eden tüm kulüp başkanlarıma ve yönetim kurulunda görev yaptığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım tüm kulüp personellerine, tüm teknik direktör ve  ekiplerine, sportif direktörlerimize  sonsuz teşekkürler ediyorum.  Hizmette bulunduğum sürede sizlerle bir bütün olduk, sizlerle bir aile olduk. Bu şerefi bana yaşattığınız için tüm Denizli'ye sonsuz teşekkürler ediyorum.  Hakkınızı helal ediniz. Benden yana da helal olsun” dedi. 

Orhan MIKIROĞLU

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sekiz yıldır yöneticilik yapan Başkan Yardımcısı Atilla görevi bıraktı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör