poyrazoğlu otomotiv etiler

Şehit çocukları Denizli’yi  gezdi

Emniyet Müdürlüğü Konya’dan gelen şehit ve gazi çocuklarını Denizli’de ağırladı. Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, şehit ve gazi çocuklarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. 

04-09-2019 11:44

Emniyet Müdürlüğü’nün davetlisi olarak Denizli’ye gelen şehit ve gazi çocukları tarihi yerlerini gezip, bilgiler aldı,  Pamukkale'deki  travertenler üzerinde yürümenin keyfini çıkarıp unutamayacakları bir gün geçirdi.  Gezinin ardından Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Konya’dan  gelen şehit ve gazi çocukları akşam yemeği için Polisevi’nde buluştu. Aile ortamı edasında geçen yemekte Müdür Demir,  çocuklarla sohbet edip hayallerini dinledi,  sorularına cevap verdi. 

Konya’nın şehidine her zaman  sahip çıktığını söyleyen Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Her zaman söylediğimiz gibi, bu ülkeye evlatlarını feda edenlerin ve evlatlarını bize emanet edenlerin her daim yanında, her zaman hizmetinde olacağız. Onların bizlere emanetleri olan sizler, devletimizin ve milletimizin gözünde ve kalbinde en kıymetli ve müstesna yerlere sahipsiniz. Devletimiz sizlerin her türlü ihtiyaç ve sıkıntınızın giderilmesi noktasında en yüksek hassasiyetle seferber olunması için sarsılmaz bir iradeye sahip bulunmaktadır. Baş tacı olan sizlere tek gün değil her gün önem verildiği, kapımızın sizlere her zaman sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sizler için ne yapılması gerekiyorsa her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu etkinlikte bunun bir nişanesidir” dedi. 

Yemekte konuşan şehit ve gazi çocukları, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını, hiç bir zaman yalnızlık hissetmediklerini belirterek, Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e teşekkür etti.

Haber  Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Şehit çocukları Denizli’yi  gezdi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör