poyrazoğlu otomotiv etiler

Şehit annelerini unutmadı

Pamukkale Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen şehit aileleri için Anneler Günü yemeği bu yılda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yoğunluktan dolayı yemeği gecikmeli yaptıklarını söyleyerek, “Devlet olarak, Pamukkale Belediyesi olarak her zaman şehit ailelerimizin yanındayız” dedi.

16-05-2018 18:08

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, anneler günü dolayısıyla Pamukkale sınırları içerisindeki şehit anneleri ve aileleri  bir araya getirdi. Pamukkale Belediyesi’nce düzenlenen yemeğe, Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, eşi Derya Gürlesin, belediye başkan yardımcıları, Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, şehit anneleri, eşleri katıldı.

“YANIMIZDA OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Anneler Günü yemeğinde konuşan Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, Pamukkale Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, “Özel günler başta olmak üzere, şehit ailelerimizi her fırsatta ziyaret ederek yalnız bırakmayan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Hüseyin Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

“BİR GÜN DEĞİL HER GÜN YANINIZDAYIZ”

“Anneler bizim baş tacımız. Şehit anneleri ve şehit eşleri daha özel anlam ifade ediyor. Biz özel günlerde şehit ailelerimizi biraz daha ön plana çıkarmaya çalışıyoruz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerin emanetleri olan ailelerini yalnız bırakmadıklarını söyledi.

Anneler Günü’nün  365 gün kutlanması gerektiğini belirten Gürlesin, “Önemli olan bir ve beraber yürümek.  Biz de belediye olarak, ekibimle birlikte siz değerli ailelerimize her zaman yanınızda olduğumuzu hissettirmek istedik. Sadece dilde değil, üç beş gün değil, özellikle biz kendi bölgemizde olan şehit ailelerimize mümkün olduğunca dokunmaya çalışıyoruz. Devlet olarak, Pamukkale Belediyesi olarak her daim sizlerin yanınızdayız” diye konuştu.  Gürlesin, şehit anneleri ve ailelerine günün anısına hediye takdim etti.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Şehit annelerini unutmadı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör