poyrazoğlu otomotiv etiler

Şehir Tiyatrosu perde açıyor

Şehir Tiyatrosu 2019-2020 sezonunu yarın  Geç Kalanlar adlı oyunla  açıyor. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği oyun, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluşacak. 

26-09-2019 14:20

Genç yetenekleri tiyatro sahnesine kazandırmanın yanı sıra kadrosunu her geçen gün daha da güçlendiren Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2019-2020 sezonunu 27 Eylül Cuma günü saat 20.30'da Geç Kalanlar  adlı oyunla açıyor. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği oyun, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluşacak. İlişkileri bitme noktasına gelen bir çiftin başından geçenleri ve çifti ayrılığa götüren sebepleri anlatan oyun iki perde olarak sahnelenecek. 

Şehir Tiyatrosu yeni sezonda, ‘Bir Delinin Hatıra Defteri’, ‘Kahvede Şenlik Var’, ‘Kamyon’, ‘Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını’ ’39 Basamak’, ‘Geç Kalanlar’ ‘Söz Sende’, oyunlarını, Genç Denizli Tiyatro Kulübü ise, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’, ‘Kadın Hikayeleri’, ‘Tartuffe’ ‘Bir Ahi Zaman’, Doğaçlama ve Skeç Fabrikası ve Kulaktan Kulağa adlı eserleri sahneye taşıyacak.  Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler oyunlar hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet için tiyatro.denizli.bel.tr adresinden gerekli bilgiyi alabilecek.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Şehir Tiyatrosu perde açıyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör