etiler poyrazoğlu otomotiv
24 Şubat 2020 Pazartesi

Sayısal Loto çekilişinde 1 milyon 926 bin liranın sahibi oldu

Milli Piyango İdaresi tarafından  yapılan Sayısal Loto ve Şans Topu çekilişlerinde Talih Kuşu, üçüncü kez Denizli’ye kondu. Geçtiğimiz hafta pazartesi günü On Numara, cumartesi günü de Sayısal Loto Denizli’ye isabet etmişti. 

06-09-2019 11:37

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Sayısal Loto’nun 1250’inci çekilişinde şanslı rakamlar 5-7-25-28-42-47 oldu. 6 rakamın tamamını doğru tahmin eden tek talihli Denizli’den çıktı. Kuponunu Merkezefendi’de yatırdığı belirlenen talihli  1 milyon 138 bin 926 lira 95 kuruşun sahibi oldu.

 1 milyon 926 bin liranın tek başına sahibi olan talihlinin kuponunu Delikliçınar Meydanı’nda bulunan Küçük Ağa Sayısal Loto Bayisi’ne yatırdığı ortaya çıktı. Şanslı kuponun yatırıldığı bayinin sahibi Küçük Ağa lakaplı Ceyhan Kasapoğlu, ikramiyenin kendisinden oynanan kupona çıkmasına çok sevindiğini söyledi. On Numara’nın 26 Ağustos  çekilişinde de şanslı kuponun kendi bayisinden yatırıldığını söyleyen Çobanoğlu, “İkramiye kime çıktı bilmiyorum. Kazanan kişi adına çok sevindim kazanan kişiye hayırlı olsun’’ dedi. 

Geçen hafta pazartesi günü oynanan On Numara çekilişi ile cumartesi günü yapılan Sayısal Loto’da da iki Denizlili ikramiye kazanmıştı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sayısal Loto çekilişinde 1 milyon 926 bin liranın sahibi oldu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör