poyrazoğlu otomotiv etiler

Savcılık serbest bıraktı 

Honaz’da Soner Kızılırmak ve Murat Uğur Pınarbaşı adlı kişilerin kayıp olayı ile ilgili gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı. 

14-12-2017 17:42

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,   “Şahısların kayıp olması ile bağlantısı olduğu şüphesi ile F.B., F.B.’nin irtibatlı olduğu M.K. ve R.Ç. isimli şahıslar Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğünce gözaltına alınarak tamamlanan işlemleri akabinde Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş, F.B. adli kontrol şartı ile serbest kalmış, M.K. ve R.Ç. sorgularının akabinde savcılıktan serbest bırakılmışlardır” denildi. 

Aynı açıklamada, “Kayıp olayları ile ilgili devam eden çalışmalar doğrultusunda, şahıslar ile ilgili herhangi bir bulguya ulaşılabilmesi amacıyla Baklan’ın Kuyucak Mahallesi sınırlarında kalan Çayırboğazı-İkiztepe Deresi mevki ile Dazlak tepe mevki arasında yer alan yaklaşık 5 kilometre karelik ormanlık alanda Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince arama ve tarama faaliyeti gerçekleştirilmiş, herhangi bir iz emareye rastlanılmamıştır” ifadelerine yer verildi. 

    

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Savcılık serbest bıraktı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör