poyrazoğlu otomotiv etiler

Sarayköylü Romanlar Külliye’de

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Büyük Roman Buluşması’na Sarayköy’de yaşayan Roman vatandaşlar Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’la birlikte katıldı. 

14-04-2018 11:27

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Abdullah Şencan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, AK Parti Sarayköy İlçe Başkanı Volkan Gezen ve ilçede yaşayan Roman vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki  Büyük Roman Buluşması’na katıldı. 

Roman vatandaşlarla birlikte Külliye’ye giderek buluşmaya katılan  Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “İlçemizin kültür yelpazesinin ve sosyal yaşamının en önemli motiflerinden bir tanesi olan Roman kardeşlerimizle birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle Beştepe'de gerçekleştirilen Büyük Roman Buluşması'na katıldık. Roman Buluşması’nda yeri geldi tebessüm ettik, yeri geldi duygusal anlar yaşadık. Sevincin, nostaljinin vefanın Türkiye’nin güzel renklerini ve duygu dolu beraberliğini Cumhurbaşkanımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte  hep birlikte yaşadık. Roman kardeşlerimizi çok seviyoruz. Onların dertlerini çözmek için elimizden gelen her türlü çalışmayı  yapıyoruz” dedi. 

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sarayköylü Romanlar Külliye’de
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör