poyrazoğlu otomotiv etiler

Sarayköy’den 3 gitti 1 geldi

Süper amatör ligde son maçlarda gösterdiği büyük başarılı ile ligin üst sıralarını zorlamaya başlayan Sarayköyspyor’da Mustafa Kaya, Ahmet Gecekuşu ve Ertan Aksoy ile yollar ayrıldı. Sarayköy 1926’da oynayan Hacı Gül ile takımın yeni transferi oldu.

28-12-2017 17:09

Orhan MIKIROĞLU 
İkinci yarı maçlarına güçlü bir kadro iule girmek isteyen Sarayköyspor, kardeş kulübü Sarayköy 1926 takımının orta sahadaki dinamosu Hacı Gül’ü renklerine bağlarken, Ertan Aksoy, Mustafa Kaya öve kaleci Ahmet Gecekuş ile yollarını ayırma kararı aldı.
Transfer çalışmalarının süreceğini ve takıma katkı sağlayacak futbolcuları kadrolarına dahil etmek için uğraştıklarını belirten Sarayköyspor genel kaptanı Senan Soylar, ikinci yarı maçlarında söz sahibi olabilmek için iyli transfer yapacaklarını belirtti. Şuana kadar takımdan üç futbolcu ile yollarını ayırdıklarını ve Hacı Gül’ü alarak orta sahadaki büyük eksikliği giderdiklerini belirten genel kaptan Senan Soylar yılbaşı sonrasında transfer çalışmalarının süreceğini ve görüşme yaptıkları oyuncuları imza attıracaklarını söyledi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sarayköy’den 3 gitti 1 geldi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör