poyrazoğlu otomotiv etiler

Sancar, grup yönetiminde

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili  Haşim Teoman Sancar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde CHP Grup Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi.

11-07-2018 17:15

CHP, Türkiye Büyük Millet Meclisi yönetimi için grup başkanvekillikleri, grup yönetim kurulu üyelikleri, grup disiplin kurulu üyelikleri ve grup denetçileri için seçim yaptı. Grup Yönetim Kurulu Üyeliği’ne aday olan H.Teoman Sancar, basına kapalı gerçekleşen oylamada üyeliğe seçildi. Yeni görevi nedeniyle açıklama yapan CHP’li Sancar, partisinin başarısı için verilen her görevi layıkıyla yerine getireceğini kaydetti.

Vatandaş odaklı hizmet

TBMM’de Denizli ilini temsil etmekten büyük onur duyduğunu ifade eden Sancar,  “Öncelikle bu göreve şahsımı layık gören başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere partimizin seçilmiş tüm milletvekillerine teşekkür ederim. CHP olarak ülkemizin çağdaş geleceğine ışık tutmaya devam edeceğiz. Kapımız tüm Denizlili hemşerilerimize ve tüm yurttaşlarımıza sonuna kadar açık olacaktır. Yılmadan, yorulmadan halkımıza hizmet edeceğiz. TBMM’deki odam zemin katta bulunmakta ve Denizlimizin plakası olan 20 numaradır” dedi.
Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sancar, grup yönetiminde
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör