poyrazoğlu otomotiv etiler

Sağlık Turizmi Erikoğlu’na emanet

Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği, ilk Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Onur Erikoğlu, yeniden seçilerek üyelerden güvenoyu aldı.

28-02-2018 15:25

Pamukkale Sağlık Turizm Derneği’ne üye olan hastaneler, klinikler, oteller ve acente temsilcilerinin yer aldığı genel kurul toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Onur Erikoğlu derneğin vizyonu, misyonu hedefleri ve çalışma planlarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi.
Erikoğlu konuşmasında derneğin amacının Denizli’yi uluslararası sağlık kenti yapmak ve aynı zamanda tüm dünyanın öncelikle sağlık alanında ve ardından doğal ve tarihi güzellikleri bakımından ilgi gören bir kent haline getirmek olduğunu anlattı.  Genel kurula katılan üyeler Denizli’nin hem bir sağlık kenti hem de canlı bir turizm kenti olabilmesi için yapılması gereken konular hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Genel kurulda yapılan seçimlere tek liste ile gidildi.  Yönetim Kurulu’na Onur Erikoğlu, Turgay Sehil, Yüksel Turan, Yusuf Polat, Tülay Bayur, Emre Türkmen, Bircan Öngör seçildiler.
Toplantı sonunda tüm üyeler derneğin Denizli’ye katma değer yaratan bir örgütlenme olduğunu, sağlık turizminde farklı çalışmaları hayata geçireceklerini vurguladı. 
Haber Merkezi
    
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sağlık Turizmi Erikoğlu’na emanet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör