poyrazoğlu otomotiv etiler

Sadıkoğulları Otomotiv’den, şirketlere filo desteği 

Şirketlerin filo araçlarını satın alıp, öz sermayelerine katkı sağlayacak olan Sadıkoğulları Otomotiv, sunacakları filo kiralama hizmeti ile de şirketleri filo yönetim zorluklarından kurtarmayı hedefliyor.

12-07-2018 18:14

Sadık Grubu bünyesinde bulunan Renault ve Dacia Yetkili Satıcısı Sadıkoğulları Otomotiv, yeni bir proje ile araç filosu bulunan şirketlere hem öz sermaye, hem de filo araç yönetiminde kolaylıklar sunacak.

Sadıkoğulları Otomotiv Satış Müdürü Kamuran Yüksel, “Günümüzün zorlu ekonomik koşullarında büyük şirketlerden Kobi’lere sermaye girişi sağlayacak yeni bir uygulamayı hayata geçireceğiz. Asıl işi filo yönetmek olmayan şirketlerin mevcut araçlarını satın alacağız. Böylece şirketlerin öz sermayesine katkı sağlayacağız. Bu arada da filo yönetimi ile ilgili yüklerini kaldırmış olacağız. Araçlarını bize satarak, kiralamaya dönen firmalar için oldukça rahatlatıcı bir projeyi hayata geçirmiş olacağız. Örneğin, araçlarını satarak 36 aylık kiralama yapacak olan bir firma en az yüzde 15-20 oranında tasarruf sağlayabilecek. Aylık kirası 2 bin lira olan bir araç için hesaplama yapıldığında; bir şirketin sağlayacağı aylık tasarruf yüzde 15 üzerinden 300 lira olacaktır. 36 aylık bir kiralama söz konusu olduğunda şirket toplam 100 aracı ile KDV dahil 1 milyon 275 bin lira  tasarruf elde edilecektir” dedi.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Sadıkoğulları Otomotiv’den, şirketlere filo desteği 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör