poyrazoğlu otomotiv etiler

Saadet Partisi’nden 10 Nisan ziyareti

Saadet Partisi Denizli İl Teşkilatı, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle  Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ziyaret etti. Ziyarette  Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, 10 Nisan Polis Haftası’nı kutladı, kentin güvenliği için yapılan çalışmalarda Demir’e başarılar diledi. 

12-04-2018 15:41

Yönetim Kurulu’yla birlikte İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i makamında ziyaret eden SP heyeti adına konuşan İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, “1845 yılında kurulan ve milletimizin huzur ve emniyetinin güvencesi olan Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizin huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir. Türk Polisini en güçlü kılan faktör milletin içinden çıkması, milletin değerleriyle buluşması ve millete ait olmanın gururunu en yüce değer olarak taşımasıdır” dedi. 

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ise ziyaret için teşekkür ederek, Denizli  Polisi olarak halkın can ve güvenliğini sağlamak için hukuk kuralları içerisinde zaman kavramı gözetmeden 24 saat esasına göre çalıştıklarını söyledi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Saadet Partisi’nden 10 Nisan ziyareti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör