poyrazoğlu otomotiv etiler

Saadet Partisi’nde kongre heyecanı

Saadet Partisi Denizli Pamukkale İlçe teşkilatı 2. Olağan Kongresi’ni 15 Nisan Pazar günü Denizli Esnaf Sarayı’nda yapacak. Mevcut İlçe Başkanı Şahabettin Güner’in yeniden aday olduğu kongreye, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç de katılacak.

13-04-2018 16:11

Saadet Partisi Pamukkale İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi ile ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Şahabettin Güner,  “Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak bir kongre sürecine daha girmiş bulunuyoruz. Saadet Partisi olarak attığımız en küçük bir adımı dahi önemsiyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların teşkilatımızın gücüne yakışır bir şekilde olması ve amacına en etkili şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarımızda bütün ayrıntıları titizlikle ele alıyoruz” dedi.

Tongüç  tüm partilileri kongreye davet ederek, “Pamukkale teşkilatı olarak bu heyecanı ve coşkuyu kongremizde yaşayacağız. Ancak, bu heyecanımızı sadece teşkilat mensuplarımızla ve üyelerimizle yaşamak istemiyoruz. Tarihteki şanlı yerini alacak yeniden büyük Türkiye´yi kurmak, hakkın, adaletin, refahın, özgürlüğün, paylaşmanın, sevginin ve barışın tesis edileceği, inanç değerlerimize uygun yeni bir dünyayı kurmak için bu milletimize sözümüz var” diye konuştu.

 Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Saadet Partisi’nde kongre heyecanı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör