poyrazoğlu otomotiv etiler

Saadet Partisi, Bakırlı’da 

Saadet Partisi Denizli Milletvekili adayları, seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle devam ediyor. Merkezefendi ilçesindeki Bakırlı Pazaryeri esnafıyla buluşan Denizli 1.sıra Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz,  parti programını anlattı, vatandaşların sorunlarını dinledi.

11-06-2018 15:45

Saadet Partisi Denizli 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, Merkezefendi’de bulunan esnafları ve Bakırlı Pazaryerini ziyaret etti.  Eryılmaz, pazaryeri esnafı ve vatandaşların sorunlarını dinledi, partisinin yapacağı işleri anlattı.  

Eryılmaz ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Bakırlı Pazaryerini ziyaret ettik.  Günümüzde yaşanan sıkıntıları halkımıza anlatıyoruz,  partimizin görüşlerini ifade ediyoruz. Her ne kadar bizi medyada yanlış şekilde tanıtsalar da söylediklerimizi başka taraflara çekseler de halka işin aslını anlatıyoruz. Bugün tüketime yöneltilen, hizmet sektörüne yöneltilen kaynakların üretim sektörüne yöneltilmemesi halinde buradaki bu gençlerin yarın iş bulamayacağını eğitim camiasının yerle yeksan olduğunu anlatıyoruz. Onlardan da çok olumlu dönüşler alıyoruz. Benim haziran ayında bu mevcut durumun tamamıyla değişeceğine olan inancım bugün bir kez daha arttı. Gençlerin gözündeki o ışık, umut vaat eden söylemleri beni oldukça umutlandırdı. Umut ediyorum inşallah 25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye’ye uyanacağız. İnsanlarımız üzerindeki karamsarlığı, baskıyı, despotluğu çıkarıp atacağız diye umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Saadet Partisi, Bakırlı’da 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör