poyrazoğlu otomotiv etiler
8 Ağustos 2020 Cumartesi

Rüya gibi defile

Milano’da moda eğitimi alan Gizem Şentürk, G’scala adını verdiği Çamlık’taki modaevini  defileyle hizmete açtı. Modacı Emine Yıldırım’ın gelinlik modellerinin sergilendiği defile davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

10-12-2019 14:30

G’scala’nın açılışına kalabalık bir davetli topluluğu ile birlikte defilede gelinlikleri sunulan modacı Emine Yıldırım da katıldı.  Modaevinin açılışında konuşan Gizem Şentürk, G‘scalanın hayallerinin hayat bulmuş hali olduğunu belirterek, “Her zaman;  sadece tasarım parçaların satıldığı, hem tarz hem zamansız şıklığın bir arada yer aldığı, hem de kendi ürünlerimi sergileyebileceğim, kadınların en özel günlerinde hayallerine dokunabileceğim bir yer yaratmaktı amacım.  Hayalleri süsleyen yerli ve yabancı tasarımcıların ürünlerini Denizlili kadınlar ile buluşturacağım için heyecanlıyım” dedi.

Ürünlerin her birinin özel tasarım olduğunu, tek bir beden ve tek bir renk olarak sergilendiğini kaydeden Gizem Şentürk , “G’scala farklı olmak isteyen tüm gelin adaylarına, kendi tarzlarına ve beden ölçülerine uygun olarak ünlü tasarımcıların gelinlik ve aksesuarlarına ulaşabilme şansı sağlıyor. Gelinliklerimiz tamamen kişiye özel hazırlanıyor, bu sayede de gelinler en özel günlerinde hak ettikleri gibi benzersiz bir görünüme ulaşıyor. Farklı aksesuarlar, evden çıkış ve dış çekim gelinlikleri, after party elbiseleri, kına ve nişan gibi özel günleriniz için de özel tasarımlarımızla evlilik macerasında her noktaya g’scala ile hazır olabilme şansını da sağlamış oluyoruz” diye konuştu. Defilede mankenlerin sunduğu gelinlikler büyük beğeni topladı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Rüya gibi defile
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör