poyrazoğlu otomotiv etiler

Rekabetçi ve büyüyen KOBİ’ler buluşacak

TÜSİAD ve TÜRKONFED işbirliği, Garanti Bankası’nın ana desteği ve Kariyer.net İK Platformu tarafından hayata geçirilen ve  Türkiye’nin  öncelikle az gelişmiş bölgelerindeki KOBİ’lerin, insan kaynakları, teknoloji ve yönetim becerilerinin iyileştirilmesini hedefleyen Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi , GESİFED ev sahipliğinde Denizli’de de düzenlenecek.

10-04-2018 16:57

İyi Yönetilen, Rekabetçi ve Büyüyen KOBİ’ler ana temasıyla 13 Nisan Cuma günü Anemon Otel’de düzenlenecek toplantı  TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aysun Nalbant’ın konuşmasıyla başlayacak.

KOBİ’LERE MENTÖR DESTEĞİ

Denizli iş dünyası temsilcileri ve KOBİ’lerin katılacağı toplantıda projenin tanıtımı TÜSİAD BORGİP Çalışma Grubu Başkanı Şükrü Ünlütürk, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran ve Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal tarafından yapılacak. Toplantıda ayrıca, Kariyer.net desteği ile KOBİ’lerin nitelikli insan kaynağına serbest zamanlı olarak erişimi için oluşturulan platform hakkında da bilgi verilecek. VİRA Stratejik Ortaklık Yönetici Ortağı ve Yönetim Danışmanı Senem Kılıç toplantının öğleden sonra gerçekleştirilecek oturumunda Rekabetçi ve Karlı Büyümenin Yolları, Denizlili iş insanları ve KOBİ yöneticilerine aktaracak.

BORGİP ile imalat sanayiinde faaliyet gösteren ve 20 ila 249 çalışana sahip KOBİ’lere; mentorluk, nitelikli insan kaynağı ve teknoloji gibi alanlarda destekler sunuluyor. Toplantıya katılarak başvuran ve KOBİ Patronlar Kulübü programı için uygun görülen firmalar da programı tamamladıktan sonra, uygunluk durumuna göre, benzer sektörden büyük ölçekli firma sahibi TÜSİAD-TÜRKONFED BORGİP mentorları ile eşleştirilecek.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Rekabetçi ve büyüyen KOBİ’ler buluşacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör