etiler poyrazoğlu otomotiv
20 Haziran 2019 Perşembe

Ramazanoğlu’ndan Örki’ye ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Sema Ramazanoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ramazanoğlu, "İnanıyorum ki; Pamukkale Avni Örki Başkanımız döneminde pırlanta gibi işlenecek, ilçemizin sahip olduğu kıymetli hazineler insanların beğenisine sunulacak" dedi. 

17-04-2019 11:14

Başkanlık mazbatasını almasının üzerinden günler geçmesine rağmen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'ye vatandaşlar tebrik ziyaretleri için başkanlık makamına akın etmeye devam ediyor. Başkan Örki'yi protokol üyeleri de ziyaret ederek başarı dileklerini iletiyor.  64'üncü Hükümetin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu da Örki’yi makamında ziyaret etti. Ramazanoğlu, Örki'ye 5 yıllık başkanlık görevinde yapacağı hizmet ve çalışmalarda başarılar diledi. 

Pamukkale'de büyük bir dönüşüm ve gelişiminin Başkan Örki'yle yaşanacağını ifade eden Ramazanoğlu, "Uzun yıllardır yakından tanıdığım, Pamukkale sevdalısı, kendisini millete hizmet için adamış Avni Örki Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum, Rabbim çıkmış olduğu yolda onu mahcup etmesin. İnanıyorum ki;  Pamukkale Avni Örki Başkanımız döneminde pırlanta gibi işlenecek, ilçemizin sahip olduğu kıymetli hazineler insanların beğenisine sunulacak. Aziz Pamukkaleliler, bu bereketli topraklar bu değeri çoktan hak ediyor. Pamukkale'nin sahip olduğu potansiyel 10 Pamukkale'ye yetecek güç ve enerjidedir" diye konuştu.

Güzel temennilerinden dolayı Ramazanoğlu'na teşekkür eden Başkan Örki,"Denizlimizin önemli bilim,ilim ve siyaset insanı, onur ve gurur kaynağımız Dr.Sema Ramazanoğlu Bakanımıza nazik ziyaretleri, güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Hem büyüklerimizin, hem de çok kıymetli, başımızın tacı vatandaşlarımızın beklentilerini, güvenlerini ve bize olan sevgilerini boşa çıkarmamak için var gücümüzle, gece gündüz kavramı olmaksızın çalışıyoruz. Hızla gelişen ve değişen Dünya'ya Pamukkale'nin yetişebilmesi için 7 gün 24 saat hiç durmadan, mesai kavramı olmaksızın çalışmalıyız" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ramazanoğlu’ndan Örki’ye ziyaret
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör