poyrazoğlu otomotiv etiler

Ramazanoğlu dert dinledi

AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, Pamukkale ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Muhtarlarla da bir araya gelen Ramazanoğlu, muhtarların demokrasinin ilk basamağı, toplumun kılcal damarları olduğunu söyledi.

14-03-2018 17:59

Önceki Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Denizli Ak Parti Milletvekili Sema Ramazaoğlu, Pamukkale’ye  bağlı Akköy, Aziziye, Çerkez, Adnan Menderes, Mahmut Sönmez, Oğuz, Sami Türel, Atatürk Mahallelerinde muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Ramazanoğlu, "Belediye ve milletvekili seçimleri, adayların parti ilişiği olduğu için temsili demokrasiyi temsil ederler. Muhtarlık seçimleri ise temsili değil, doğrudan demokrasiyi temsil eder. Halk doğrudan kimi görmek istiyorsa o kişiyi muhtar olarak seçer. Muhtarlık seçimleri bu bağlamda çok önemlidir. Muhtarlar demokrasinin temel taşıdır, ilk basamağıdır, toplumun kılcal damarıdır. Toplumla iç içe olması hasebiyle muhtarlarımız, o toplum içerisinde aynı zamanda bir eğitim danışmanıdır, sağlık danışmanıdır, ekonomi danışmanıdır ve ticaret danışmanıdır. Hatta aile içerisindeki sorunları giderme noktasında aile içi danışmanlık dahi yapmaktadır. Aileler ve toplumlararası ilişkilerde hem olumlu hem olumsuz anlamda ilk adım atması gereken kişilerden birisi çoğu zaman muhtarlardır” dedi.

Ramazanoğlu, muhtarlar ve vatandaşlarla toplantılara her fırsatta devam edeceklerini, sorunları yerinde görüp çözmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi.

AA

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Ramazanoğlu dert dinledi
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör