etiler poyrazoğlu otomotiv
27 Haziran 2019 Perşembe

Projeler görücüye çıktı 

Pamukkale Üniversitesi Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından hazırlanan  Topluma Hizmet Uygulamaları  sergisinde projeler beğeniye sunuldu. 

12-01-2019 11:15

Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sergi Alanı’nda açılan sergide,  Tıbbi Hizmetler ve Teknikler, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri ile Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerinin hazırladığı projelen sergilendi.  Yaptıkları projelerde etkin rol alan 24 öğrenci grubunun çevre, otizm, okul duvar boyama, kan verme, file çanta, hasta çocuklara kukla gösterisi, hastane maketi yapma, solucan gübresi, koruyucu ailelik, aşevlerine yardım gibi hayata geçirdiği 24 projenin posterleri katılımcıların beğenisine sunuldu. 

Ayrıca proje kapsamında ortaya çıkan ürünlerin de yer aldığı serginin açılış törenine, DSHMYO Okul Müdürü Prof. Dr. Hülya Çetin, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Özlem Körükçü, Topluma Hizmet Uygulamaları dersinin öğretim elemanları Dr. Öğr. Üyesi Selma Kıraç ile Öğr. Gör. Dilek Uludağ Kodal katıldı. 

Haber Merkezi 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Projeler görücüye çıktı 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör