poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Personel ve hastalarla bayramlaştılar

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi yönetimi, Ramazan Bayramı öncesi personel ve hastaları tek tek ziyaret ederek bayramlaştı.

14-06-2018 13:12

Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde Başhekim, Başhekim Yardımcıları ve Başmüdür Ramazan Bayramı dolayısıyla personelin, hastanede tedavi görev hasta ve hasta yakınlarının bayramlarını kutladı. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Ramazan Bayramı dolayısıyla hastaları yalnız bırakmayarak, hem bayramlaşma hem de sohbet etme fırsatı bulduklarını,  hastanede yapılan olumlu çalışmaların bir ekip ruhu ile gerçekleştirildiğine dikkati çekerek, bu tür bayramlaşma törenlerinin çalışanlar açısından da son derece olumlu olduğunu söyledi.

Hastanede tedavi gören vatandaşları hasta gibi değil, misafir gibi gördüklerini belirten Türkçüer, " Hastalarımız burada bizlerin misafiri. Onların sağlıkları için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bugün de bayram vesilesi ile odalarında ziyaretlerde bulunarak, hem bayramlaştık hem de sohbet ettik. Herkesin bayramı mübarek olsun" diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Personel ve hastalarla bayramlaştılar
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör