poyrazoğlu otomotiv etiler
8 Temmuz 2020 Çarşamba

Perinçek,  krize çözümü anlatacak

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bugün Denizli’ye gelerek İl Başkanlığı’nın düzenlediği panele konuşmacı olarak katılacak. İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, tüm Denizlilileri ekonomik krize çözümün anlatılacağı kurultaya davet etti. 

04-12-2019 11:59

Türkiye ve Denizli ekonomisinin yaşadığı krize çözüm yolları Denizli’de tartışılacak. Vatan Partisi Denizli İl Örgütü’nün düzenlediği “Krize Çözüm; Üretim Devrimi” konulu kurultay bugün  saat 13.00’de Sarmaşık Düğün salonunda gerçekleştirilecek.  Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in çözüm önerilerini anlatacağı kurultayı Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Korkmazcan yönetecek.  “Krize Çözüm; Üretim Devrimi” konulu kurultayda sanayicilerde çözüm önerilerini anlatacak. Denizli Ulusal Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim Yıldız, metal sanayicisi Ali İhsan Bursalıoğlu, ekonomist ve sanayici Ünsal Aysun krizden çıkışa ilişkin sunum yapacak.

İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, Vatan Partisi’nin Türkiye’nin birçok yerinde sanayici ve üreticilerle “Krize Çözüm, Üretim Devrimi” kurultayları düzenlediğini, Denizli’de düzenlenen  kurultayın çok önemli olduğunu belirterek, “Ekonomik krize kesin çözüm Üreten Türkiye’dir. Üreten ve Birleşen Türkiye için tüm halkımızı kurultaya bekliyoruz “ dedi.

Haber Merkezi

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Perinçek,  krize çözümü anlatacak
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör