poyrazoğlu otomotiv etiler

Paramedikler sorumluluklarını konuştu

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Denizli Şubesi’nin düzenlediği panelde paramediklerin mesleki ve yasal sorumlulukları konuşuldu.

23-03-2018 18:26

22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve ParamedikHaftası nedeniyle Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramediklerin Mesleki ve Yasal Sorumlulukları konulu panel düzenlendi. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılan panel saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İstanbul Üsküdar Üniversitesi’nde görev yapan öğretim görevlisi Temel Kılınçlı ve avukat Halil İbrahim VAROL’un konuşmacı olarak katıldığı panelde, hastane öncesi acil hizmet veren acil tıp teknisyeni ve paramediklerin görev, yetki ve yasal sorumlulukları değerlendirildi. Sunumların ardından panale katılanlar sorumlulukla ilgisi  merak ettikleri soruların yanıtlarını aldı.   

ATT-DER Denizli Şube Başkanı Yaşar Badem,‘’ Acil tıp teknisyenleri olarak Denizli’de örgütlendik ve dernek şubemizi kurduk. İlk etkinliğimizi gerçekleştirdik. Panelimize destek veren öğretim görevlisi Temel Kılınçlı ve avukat Halil İbrahim Varol’a teşekkür ederim. Panelimize katılan meslektaşlarımıza ve saygı değer hocalarımıza katılımlarından dolayı minnettarız’’ dedi.
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Paramedikler sorumluluklarını konuştu
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör