poyrazoğlu otomotiv etiler

Pamukkale’den anlamlı hediye 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda binlerce anaokul ve ilkokul öğrencisine, haftanın anlamına yakışır hediye olan diş macunu ve diş fırçası hediye etti. 

25-11-2017 11:51


Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocukların ve gençlerin geleceğe hazırlanmasında, hem eğitim hayatlarında hem de sosyal hayatlarında onlara ışık tutacak etkinlikler, projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, ilk yıldan bu yana 18-24 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda, ağız ve diş sağlığının önemine dikkat çekmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu yıl, İncilipınar İlköğretim Okulu ve Osman Aydınlı İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, diş fırçası ve diş macunu hediye etti.

Sosyal belediyecilikte öncülük etmeye ilk günden beri devam Pamukkale Belediyesi, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası etkinliklerini geleneksek hale getirdi. Göreve geldiği yıldan bu yana her yıl Ağız ve Diş Sağlığı Haftası’nda minik öğrencilere diş sağlığını önemini aşılamak için çeşitli etkinlikler düzenleyerek, hediyeler veriyor. 

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN GÜRLESİN’E DİŞ FIRÇALAMA SÖZÜ

İncilipınar İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinlikte çocuklara diş fırçalamanın önemli olduğunu belirten Pamukkale belediye başkanı Hüseyin Gürlesin “Sağlığımız için dış fırçalamak önemli bizde belediye olarak ağız ve diş sağlığı haftasında bu bilincin oluşması ve sizlerin daha fazla dişlerinizi fırçalamanız için sizlere diş fırçası seti dağıtıyoruz. Sağlığınız için dişlerimizin çürümemesi gerekir. Sağlığımız için dişlerimizi fırçalıyoruz. Bizler dişlerinizin o parıltılarını görmek istiyoruz. Sizleri seviyoruz, sizlerin sağlığını önemsiyoruz bundan dolayı belediye olarak sizlere diş fırçalarımızı dağıtacağız ”dedi. Başkan Gürlesin çocuklara günde en az 2 kere diş fırçalamaları gerektiğini hatırlattı ve düzenli olarak diş fırçalama sözünü de aldı. Başkan Gürlesin, Osman Aydınlı İlkokulu’nda da öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilere diş fırçası ve diş macunu hediye etti.

 

 

 

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Pamukkale’den anlamlı hediye 
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör