poyrazoğlu otomotiv etiler

Pamukkale’de şenlik devam ediyor

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var’ etkinliği hafta sonunda  Karakurt ve Karşıyaka Mahallelerinde düzenlendi. Şenlik alanında yüzlerce çocuk eğlenme imkanı buldu. 

22-10-2018 11:20

Pamukkale Belediyesi’nin ilkini geçen yıl yaz tatilinde düzenlediği  “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği her hafta sonu iki mahallede düzenleniyor. Çocuk şenliğinin bu hafta durağı  Karakurt ve Karşıyaka Mahalleleri oldu. Cuma akşamı Karakurt Mahallesinde Yukarı Mahalle Çocuk Parkı’nda kurulan şenlik alanı, cumartesi akşamı da Karşıyaka Mahallesi Vakıfbank İlkokulu bahçesinde kuruldu. 

Şenlikte yüz boyama, çuval yarışı ve halat çekme yarışları yapıldı. Ayrıca palyaçoların eğlendirdiği çocuklara Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından limonata, Osmanlı Macunu, pamuk şeker ikram edilirken, balon hediye edildi. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocuk şenliklerinin amacının çocukların farklı zaman geçirmesini sağlamak olduğunu söyleyerek, “Her hafta sonu iki mahallede kurduğumuz stantlarda çocuklarımızla bir araya geliyoruz. Çocukların mutlu olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. Biz çocuklarımızı sevindirmeye devam edeceğiz. Bu çalışma bizim vatandaşların ayağına hizmet götürdüğümüzün göstergesidir. Çocuk şenliklerimize katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

 

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Pamukkale’de şenlik devam ediyor
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör