etiler poyrazoğlu otomotiv
19 Haziran 2019 Çarşamba

Pamukkale adayı Örki, ilk ziyaretini ilçe teşkilatına yaptı

AK Parti’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı  Avni Örki, ilk ziyaretini Pamukkale İlçe teşkilatına yaptı. Örki, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin baş tacımızdır. Onunla el ele çalışacağımıza inanıyorum” dedi.

09-01-2019 10:38

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde adaylığı pazar günü açıklanan Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, ilk ziyaretini Pamukkale ilçe teşkilatına yaptı. İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Örki, yönetim kurulu üyeleri ile tanıştı. Ziyarette kısa bir konuşma yapan Örki, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin baş tacımızdır” diyerek sözlerine başladı. Kısaca kendisinden bahseden Örki, partiye giriş sürecinden il başkanlığına ve milletvekili adaylığına geçen süreç hakkında bilgiler verdi ve il başkanlığı döneminde 16 ilçe belediyesinin kazanılmasının öneminden bahsetti.

Yeniden aday gösterilmeyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in beş yılda önemli hizmetleri hayata geçirdiğini söyleyen  Örki, “Hüseyin Başkanımız ile çok özel anılarınız olduğunu biliyorum. Benimle de beraber çalışmak hoşunuza gidecek. Başkanımızın hizmetlerinin üstüne yenilerini koyacağız. Görev süremiz bittiğinde Ankara’ya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittiğimizde yaptıklarımızı ortaya koyacağız. Yetmez derse boynumuz kıldan ince olacak. Ancak Pamukkale ilçemiz, herkesin dilinde bir ilçe olacak” dedi.

 Hüseyin Gürlesin’e konuşmasında özel yer veren Örki, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin, bizim için çok önemlidir. İl genel meclis üyeliğinde beraber çalıştık. Onun meclis başkanı olması için elimizden geleni yaptık. Ardından belediye başkanı seçilmesinde desteğimiz oldu. Hüseyin Gürlesin, ilçemize önemli hizmetler vermiştir. El ele çalışacağımıza olan inancımız tamdır. O bizim baş tacımızdır” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Pamukkale adayı Örki, ilk ziyaretini ilçe teşkilatına yaptı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör