poyrazoğlu otomotiv etiler

PAM AİR uçuşlara başladı

Girişimcilikleri ile de bir ilke imza atan Hüseyin Ümit Ercan ve Ender Yalçın, hafif hava taşıtları Gyrocopterlerle, beyaz cennet Pamukkale başta olmak üzere ilin tarihi ve doğal güzelliklerini görmek isteyen yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı.

03-11-2017 17:42

Girişimcilikleri ile bir ilke imza atan Mali Müşavir Hüseyin Ümit Ercan ve Endüstri Mühendisi Ender Yalçın, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden ruhsatlı hafif hava taşıtlarıyla ticari olarak yolcu uçuşlarına başladı.

Uçmanın bir tutku olduğunu ve yaptıkları yatırımla da Denizli halkına hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Ercan, “Havacılık, gökyüzü bir tutku. Bu sevgiyi ve güzelliği yaptığımız yatırımla tüm halkımızla paylaşmak istiyoruz. Son derece eğlenceli hafif hava taşıtları Gyrocopterlerle, Pamukkale’ den uçuşlarımız başladı.  Ticari uçuşların yanı sıra hem yerli hem de yabancı turistlere beyaz cennet Pamukkale gibi Denizlimizin doğal, tarihi güzelliklerinin üzerinden uçarak kuş bakışı hayali bile güzel bir gezinti imkanı sunuyoruz” dedi.

 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - PAM AİR uçuşlara başladı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör