poyrazoğlu otomotiv etiler

Özverileri karşılıksız kalmadı

Vali Hasan Karahan, evde sağlık hizmetlerinde görevli sağlık personeli ve doğum hizmetlerinde aktif görev alan ebelere çalışmalarından dolayı başarı belgesi verdi.

24-05-2018 18:31

Sağlık Bakanlığı’nın 2018-2022 Stratejik Planı Hedef Değerleri doğrultusunda, evde sağlık hizmetleri ile doğum hizmetlerinde aktif görev alan ebelere başarı belgesi verilmesi kararı alınmıştı. Bu doğrultuda Valilik’te Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Yardımcısı Uz. Dr. Fatma Aydeniz Ozansoy, Evde Sağlık Hizmeti çalışanları ve ebelerin katıldığı bir tören gerçekleştirildi.

Törende evde sağlık hizmetlerinde gösterdikleri başarılardan dolayı koordinatör hekim Dr. Bekir Öztürk, hemşire Hamide Şahin ve Servergazi Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmet Birim Hekimi Dr. Neslihan Bozkurt’a başarı belgeleri Vali Hasan Karahan tarafından verildi. Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı sağlık tesislerinde görev yapan Denizli Devlet Hastanesi’nden ebeler Nihal Tuğrul, Fatma Yıldırım, Huriye Şevik ve Acıpayam Devlet Hastanesi’nden ebe Ayşe Kirit de başarı belgelerini Vali Karahan’dan aldı. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özverileri karşılıksız kalmadı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör