poyrazoğlu otomotiv etiler

Öztürk: Peşinizdeyim

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, kayıp oğlunun IŞİD'e katıldığı yolundaki haberlere sosyal medya hesabı üzerinden sert tepki gösterdi. Öztürk, ‘Kamuoyuna duyuru’ başlığıyla yaptığı paylaşımda, “Milletvekili olduk diye sineye çekip, alttan alacağımı sanmayın. Peşinizdeyim” dedi.

11-08-2018 11:31

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, oğlunun IŞİD'e katıldığı yolundaki haberlerin yayılmasıyla, geçtiğimiz gün Oda TV'den Caner Taşpınar'ın sorularını yanıtlamış, "Oğlumun IŞİD'e katıldığını söyleyenlerin elinde eğer resmi bir belge ya da fotoğraf gibi somut bir şey varsa, lütfen bana da ulaştırsın" açıklamasında bulunmuştu.

Öztürk, haberlere sosyal medya hesabı üzerinden de çok sert tepki gösterdi.  ‘Kamuoyuna duyuru’ şeklinde bir paylaşımda bulunan Yasin Öztürk, “Bir kaç haber sitesinde evladımla ilgili çıkan haberler üzerine açıklamadır. Sırf siyaseten yıpratmak İçin ne idüğü belirsiz kişiler tarafından basın yoluyla şahsıma ve aile efradıma iftira atılmıştır. Laflarımın siyaseten nereye çekileceğini hiç umursamadan ifade ediyorum. Güya bu şekilde siyaset yaptığını sanan omurgasız şerefsizler. Ellerinde hiç bir somut bilgi olmadan, karşıma çıkıp söylemeye cesaret edemeyenler, korkakça ve ahlâksızca özel hayatımın mahremiyetine saldırmışlardır. Gerekli hukuki yollara başvurdum. Ama bu iftirayı atanları Allah’a havale etmeyeceğim. Milletvekili olduk diye sineye çekip, alttan alacağımı sanmayın. Bu dünyayı size dar edecek kadar elimiz, ayağımız tutuyor çok şükür. Peşinizdeyim” dedi. 
Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Öztürk: Peşinizdeyim
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör