etiler poyrazoğlu otomotiv

Özpek ve Sabuncuoğlu ailelerinin mutlu günü

Orhan MIKIROĞLU - Denizli’de işadamı Yasin Özpek ve Gülden İlkay’ın kızı Hayriye ile işadamı Hüseyin-Esma Sabuncuoğlu’nun oğlu İbrahim, düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi, bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ dedi.

22-08-2017 18:37

Geçen hafta Cumartesi günü Gökpınar mahallesinde ‘Evden gelin alma’ merasimi ile başlayan düğün görsel bir şölene dönüştü. Mehteran Takımı eşliğinde konvoylarla gelen Sabuncuoğlu ailesi, örf ve adetlere yakışır bir şekilde merasimi gerçekleştirdi. Binlerce kişinin katıldığı düğün yemeğinde gelinin dedesi ve babaannesi Mustafa ve Hayriye Özpek ile birlikte tüm aile fertleri gelen davetlilerle tek tek ilgilendi. DedaGarden Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah ve düğün törenine ise spor, siyaset, iş dünyasının yanı sıra yaklaşık 2 bin davetli katıldı.

Dolarların havada uçuştuğu düğüne Denizlispor Asbaşkanı Necip İrdem, Denizlisporlu futbolcular Barış Örücü, Ömer Alp Kulga, Asil Kaan Güler, Veli Acar, eski Denizlispor teknik direktörü  Koray Palaz, Hasan Akçaylı ile birlikte Denizlispor eski başkanı ve yöneticisi gelin babası Yasin Özpek de pistten hiç inmedi.

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özpek ve Sabuncuoğlu ailelerinin mutlu günü
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör