poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Özkan: Tek emelimiz devlete ve millete hizmet

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, basın mensupların sorularını yanıtladı. Özkan, yaptığı açıklamada “Bizim partimiz kadrolarımızın tek emeli devlete ve millete hizmet etmektir” dedi.

02-07-2018 16:57

Ak Parti Denizli Milletvekili ve MKYK üyesi Cahit Özkan, vatandaşların refah seviyesini yükseltmek arzusunda olduklarını belirtti. Özkan açıklamasında, “Bizim için aslolan memlekettir. En ücra köyümüzden en ücra mahallemize kadar tüm vatandaşlarımıza ulaşarak onun refah seviyesini yükseltme arzusu taşıyoruz. Bunun için üyelerimizden, mahalle başkanlarımıza, gençlik kolları, kadın kolları, ilçe teşkilat başkanlarımıza kadar tüm kadrolarımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Gerek sanayi sektöründe gerekse tarım sektöründe, bütün ilçelerimizin taleplerini adım adım takip ediyoruz. Çiftçimizin, köylümüzün, esnafımızın, yaşam standartlarını artırmaya yönelik çalışmalar ve projeler yapıyoruz” dedi.

Özkan, “Biz siyasetimizi halkımızın menfaatlerine göre şekillendiriyoruz. Halkın ilgi ve ihtiyaçlarına göre adım atıyoruz.  Ana muhalefetin, AK Parti iyi kötü ne yaparsa yapsın biz hepsine muhalefetiz, yanlış bir adım atsınlar da,  onun üzerinden hükümeti yıpratmaya çalışırız, ondan sonra da gelecek seçimlerde bir iktidar şansı buluruz zihniyeti ile hareket edenlerin siyasi anlayışını taşımıyoruz.  Yüksek Teknoloji üretiminden Sanayi üretimine, Tekstil'den turizm gelirlerine kadar tüm sektörlerde Türkiye dünyanın parlayan yıldızı olacak, 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşacaktır” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özkan: Tek emelimiz devlete ve millete hizmet
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör