poyrazoğlu otomotiv
23 Mayıs 2019 Perşembe

Özkan, ilçe teşkilatlarını ziyaret etti

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ’ı ziyaret etti, belediye başkanlarını ve teşkilatlarla buluştu. Özkan, “2023’ün  Türkiye’sini inşa ediyoruz” dedi.

31-07-2018 16:30

Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ’ı ziyaret eden Ak Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Cahit Özkan,   belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat yöneticileri ile toplantılar düzenledi, ilçelerin proje, sorun ve taleplerini dinledi. 

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmeler yapan Özkan, “Bizim için hassas olan değerler var, inancımızdan, kültürümüzden ve ecdadımızdan kalan yadigar şeyler var ki bunlar bizim izzetimizdir, bunlar bizim onurumuzdur, şerefimizdir ve haysiyetimizdir” dedi. Türkiye’nin artık mazlum milletlerin çaresi olarak görüldüğünü ifade eden Özkan, “Birlik ve beraberlik içerisinde olunduğumuz müddetçe bizim karşımızda kimse duramaz. Yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi bozmayalım” dedi.

Daha aydınlık yarınlar bizi bekliyor
Teşkilatları yenileyerek, güçlendirerek, 2023 hedeflerine ulaşmak için durmadan, yorulmadan çalışmaya, çaba göstermeye devam edeceklerini anlatan Özkan, “Ayrım yapmadan herkesin kapısını çalmalı, gönlüne girmeliyiz. Ülkemizin karşı karşıya kaldığı ihanet girişimleri ve dünyada yaşanılan sorunlar milletimizin gözünün önünde cereyan ediyor. En üsttekinden en alttakine kadar tüm kadrolarımız büyük bir hassasiyet ve itina ile çalışmaktadır. Biz istişareye önem veririz. Oturup doğru şekilde düşünüp, tartıştıktan sonra aldığımız kararlar her zaman ülkemizin de milletimizin aydınlık geleceğine katkı sağlayamaya yönelik kararlar olmuştur. Gittiğimiz her yerde vurguladığımız gibi, bu şehirde alnı açık, başı dik, göğsünü gere gere dolaşacak bir teşkilat mensubu varsa o da bizim yol ve dava arkadaşlarımızdır” diye konuştu.

Belediye başkanlarına teşekkür etti
Hizmetlerinden dolayı belediye başkanlarına özellikle teşekkür eden Cahit Özkan, “Yapılan hizmetlerden vatandaşlarımız memnun ve mutlu. Çıtayı yükselttikçe, beklentilerde artıyor. Bu hizmetleri de hep beraber yapmanın gayretleri içerisinde olacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde vatandaşa hizmet için çalışmaya devam edeceğiz. Çok güzel hizmetlerin yapıldığı mahallelerimizi ziyaret ettik. Çocuklarımızla, gençlerimizle, köy halkımızla bir araya geldik. Biraz hasbihal edip dertleştik. Çivril bizim için çok kıymetli ve değerli. Her zaman arkamızda olan hemşerilerimize teşekkür edip, dertlerini dinledik” dedi. 
Haber Merkezi 
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özkan, ilçe teşkilatlarını ziyaret etti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör