poyrazoğlu otomotiv etiler

Özkan’dan esnaf ziyareti

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan,  24 Haziran seçimleri öncesinde esnaflar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Serinhisar’da esnafları dolaşarak AK Parti’nin  projelerini anlatan Özkan, “Sanayi esnafımızı önemsiyor ve değer veriyoruz” dedi.

11-06-2018 15:40

Serinhisar’da esnafları ziyaret eden AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, yeni dönemde hükümet olarak gerçekleştirecekleri icraatları ve projelerini anlattı, esnafın sorunlarını dinleyerek, çözümüne yönelik açıklamalarda bulundu.

Özkan,  ziyaretleri sırasında esnafın bu ülkenin lokomotifi olduğunun altını çizerek, Denizli ekonomisine olan katkılarının da unutulmaması gerektiğini söyledi. Esnafların isteklerinin kendileri için baş tacı olduğuna vurgu yapan Özkan, esnaflara yönelik yapılan hizmetlerin önemine değindi. Esnaf ve sanatkârın çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Cahit Özkan, esnaflığın tarihin en eski zamanlarından bu güne Türk toplumunda kabul gören bir müessese olduğunu kaydetti.

AK Parti Hükümeti olarak esnafın emrinde olduklarını söyleyen Özkan, “Ülkemizin ilerlemesi, gelişmesi için büyük gayret sarf eden esnaflarımız bizim gözbebeğimizdir. Sanayi esnafımızı önemsiyor ve değer veriyoruz. Onlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, çözüm üretme adına çalışmalar yapıyoruz. Çünkü sanayi esnafımız ilçemizin olduğu kadar ülke ekonomimize de canlılık katıyor. Ekonomimize ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Esnaflarımızın öneri, talep ve dilekleri bizler için çok önem arz etmektedir” dedi.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özkan’dan esnaf ziyareti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör