poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Özkan’a önemli görev

Ak Parti MKYK üyesi ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, yeni dönemdi TBMM’de önemli bir görev üstlendi. AK Parti’nin TBMM Grup Başkan Vekili olan Özkan, “Milletimizin verdiği her görev başımızın tacıdır” dedi.

09-07-2018 18:43

27. Yasama Dönemi’nde  AK Parti Grup Başkan Vekili olarak görevlendirilen Denizli Milletvekili Cahit Özkan, milletin verdiği her görevin baş tacı olduğunu söyledi. Özkan,  “Milletimiz sandıkta tercihini 16 yıldır olduğu gibi bu defa da kavgadan değil hizmetten yana kullanmıştır. Kazanan demokrasimiz olmuştur, kazanan hizmet siyaseti olmuştur, Türk milleti olmuştur. Bizleri milletimize mahcup etmeyen Rabbimize hamt ediyorum. Bize verilen bu göreve ve milletimizin, Denizli halkının sevgisine layık olabilmek için daha çok gayret göstereceğiz. Sizlerin güvenine karşılık verebilmek için daha çok ter dökeceğiz. Sizlerin desteğinin hakkını verebilmek için daha çok mücadele edeceğiz. Sandıkta bize verdiğiniz güçle ülkemizi 2023 hedeflerine inşallah hep birlikte ulaştıracağız” diye konuştu.

“2023 hedeflerine ulaşmakta kararlıyız”
 

2023 hedeflerimize ulaşma konusundaki kararlılıklarında en küçük bir eksilmenin söz konusu olmadığını belirten Özkan, “ 2002 yılı Türkiye’sine bakan birinin, bugünkü Türkiye’yi hayal dahi etmesi mümkün değildi. Bugün 2023 hedeflerimize ulaşma konusunda çok daha fazla ümitvar olmamızı sağlayacak bir yerde bulunuyoruz. Biz gelişen, hep ileriyi hedefleyen bir Türkiye’nin hayali ile başladık bu yola. Ve milletimizle birlikte hamdolsun bu yolda emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Denizli’yi karış karış gezecek

Özkan, Denizli’de bütün ilçelerin en ücra mahallelerinde  yaşayan bütün vatandaşlarımıza ulaşmak, problemlerine çözüm bulmak için koşturacaklarını vurgulayarak, “Ayrıca katılımcı demokrasinin gereği olarak esnafın ve toplumsal çevrenin sıkıntılarını en iyi şekilde tespit ederek, onların sorunlarına ilişkin en kesin çözümleri ortaya koyan meslek odası, sendika ve vakıflarla bir araya geliyoruz. Tüm ziyaretlerimiz de memleketimizin sıkıntılarını ilişkin çözümleri tartışıyoruz. Bu ziyaretler bizlere doğru noktalarda doğru çözüm fırsatları da vermektedir. Bizim genel anlamda yapacağımız siyaset memleketimize hizmet siyasetidir” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özkan’a önemli görev
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör