poyrazoğlu otomotiv etiler

Özel insanlara tam destek

Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette dernek başkanı Karaaslan, Özel İnsanlarla El Ele Projesi hakkında bilgi verdi, destek aldı.

27-02-2018 18:02

Ziyaretin oldukça samimi bir ortamda gerçekleştiğini, İl Sağlık Müdürü Dr.Berna Öztürk’ün gösterdiği yakın ilgiden  mutluluk duyduklarını söyleyen Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aysun Tonel Karaaslan, “Dernek üyesi özel insanlarımızla İl Sağlık Müdürü Berna Hanım’ı ziyaret etti.  Kendimizi  makamda değil evimizde gibi hissettik. Bizlere tam anlamı ile bir anne şefkati gösterdi. Ayrıca projemizle  de yakından ilgilendi. Hazırladığımız proje üzerinde ekibi ile çalışacaklarını, projenin en kısa sürede hayat geçirilmesi konusunda destek vereceğini belirtti” dedi.

Projeye tam destek

Özel insanların ve engellilerin hazırladığı uygulanabilir tüm projelere tam destek verdiklerini, engellilerin sağlık hizmetlerine daha kolay erişmesi için çalışmalara devam ettiklerini söyleyen  İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, “Engelli derneklerimizle birlikte özel insanların sağlık hizmetlerine daha kolay erişebilmesi için çalışmalar yapıyoruz. Ürettiğimiz projelerde karşılıklı çözüm odaklı olarak çalışmaların yürütülmesi için ben ve ekibim her zaman hazırız. Özel İnsanlar Derneği’nin  yapacağı tüm etkinliklerde, hazırlayacağı tüm projelerde  üzerine düşen ne ise  yerine getireceğiz. Engelli derneklerimizin her zaman yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Uygulanabilir tüm projelerin paydaşlarından biri olmaya hazırız” diye konuştu.

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Özel insanlara tam destek
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör