poyrazoğlu otomotiv
25 Mayıs 2019 Cumartesi

Otobüsler iki gün ücretsiz

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde zorluk çekmemesi için Ramazan Bayramı'nın ilk iki  günü belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.

14-06-2018 13:07

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde bir tatil geçirebilmeleri için tüm bayram tedbirlerini aldı. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda, vatandaşların bayramda mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerini daha kolaylaştırmak için belediye otobüslerini bayramın ilk iki günü ücretsiz yaptı. Buna göre 15 Haziran Cuma ve 16 Haziran  Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden ücret alınmayacak. Öte yandan vatandaşların tatil süresince mağduriyet yaşamaması için Büyükşehir Belediyesi diğer önlemleri de aldı. 

İtfaiye ve zabıta 24 saat nöbette

Büyükşehir Belediyesi’nin birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturularak, halkın acil ihtiyaçları anında karşılanacak. Vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatili boyunca görev yapacak ekiplere her türlü problemleri için "Alo 153" telefon hattından ulaşabilecek. Tüm bunların yanında Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin "112 İtfaiye", "188 Cenaze" ve DESKİ'nin "185 Çağrı Merkezi" tatil boyunca hizmet verecek. 

Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Otobüsler iki gün ücretsiz
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör