poyrazoğlu otomotiv etiler

Osman Zolan’ın ruhu amatör

Denizli’de amatör kulüplere verdiği büyük destekle bilinen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yine amatör evi spor kompleksi için yapılacak tesisler için kapıları sonuna kadar açtı.

28-12-2017 17:54


Orhan MIKIROĞLU -  2014 Yılı içinde 121 Dev proje ile göreve gelen Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan, İlçelere ve Denizli’ye yaptırdığı bir çok spor kompleksine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. 121 Dev proje kapsamında olan ve Hallaç Mahallesine yapılması düşünülen Amatörevi spor kompleksi için hazırlıklar hızlandırıldı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bu konuda kurmaylarına harekete geçirirken, Amatörevi spor kompleksinin en kısa zamanda yapılarak Denizli’de faaliyet gösteren amatör kulüplerin hizmetine sunulacak. Başkan Osman Zolan’ın bu açıklaması ile birlikte heyecanlanan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel başkanı Feyyaz Ceşen ve yönetim kuruluda yoğun bir çalışma temposu içine girdi.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel başkanı Feyyaz Ceşen, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Denizli’ye kazandırdığı bir çok tesislerin olduğunu, amatör kulüplere yaptığı desteklerin hiçbir zaman unutulmayacağını ve ASKF yönetimi olarak kulüpler adına kendisine minnettar olduklarını söyledi.
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Osman Zolan’ın ruhu amatör
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör