OSB, kalite denetiminden geçti

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Kalite Yönetim Sistemi tetkikini başarıyla tamamladı.

12-10-2019 17:56

Türk Standardları Enstitüsü Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay  ve  Tetkik Görevlisi İsmail Ünlü tarafından gerçekleştirilen Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde  TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Tetkiki yapıldı. Yapılan tetkiklerden başarıyla geçen Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü,  Kalite Yönetim Sistemi'ni devam ettirdi. 

Kapanış toplantısında konuşan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, “Bölgemiz sanayicilerine en iyi ve güler yüzlü hizmeti verebilmek için üst yönetimimiz ve personelimizle birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıl içerisinde üyelerimizin mesleki faaliyetlerinin güçlendirilmesi için eğitim, organizasyon ve seminerler düzenliyoruz. Hazırladığımız projelerle birlikte Müdürlüğümüzün kurumsal gelişimine büyük önem veriyoruz” dedi.   

TSE Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay ise, "Gerçekleştirdiğimiz tetkikte Denizli OSB’nin iyi uygulamalarını ve başarılarını gördük. İyi bir yönetici kadrosu, başarılı, güler yüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Tetkik neticesinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız” diye konuştu. Haber Merkezi

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - OSB, kalite denetiminden geçti
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör