poyrazoğlu otomotiv etiler
23 Şubat 2019 Cumartesi

Onlar artık yetişkin MÜSİAD’lı

Genç MÜSİAD’da 30 yaşını dolduran 5 üye, MÜSİAD üyeliğine geçiş yaptı. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, “Genç MÜSİAD geleceğin işadamlarının yetiştiği bir okuldur” diyerek, geçiş yapan üyelere başarı diledi.

30-06-2018 11:12

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nde 30 yaşını dolduran Genç MÜSİAD’ın 5 üyesi, dernek binasında düzenlenen törenle, yetişkin üyelerin yer aldığı MÜSİAD’a geçiş yaptı. MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, “Genç MÜSİAD her anlamda bir okuldur. 18-30 yaş aralığındaki Genç MÜSİAD üyeleri, üye olduğu süre zarfında MÜSİAD kültürünü, düsturunu öğrenir. Bunun yanı sıra erdemli ve ahlaklı ticaretin nasıl yapıldığını canlı örnekleriyle görür, tecrübe eder. Sektöründe duayen olan MÜSİAD üyeleriyle bir araya gelerek onların tecrübelerinden faydalanır. 30 yaşından sonra da MÜSİAD üyeliğine geçiş yapabilirler. 2018’in ilk 6 ayında 5 Genç MÜSİAD üyemiz, bu kültürü benimseyerek, MÜSİAD üyeliğine geçiş yaptı. Üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Genç MÜSİAD Denizli Başkanı Yunus Çiftci ise, “Genç MÜSİAD olarak üyelerimizin hem ticari hem de entelektüel anlamda gelişmesi için eğitimler, tecrübe paylaşım programları ve inceleme gezileri düzenliyoruz. Genç MÜSİAD’daki bu öğrenme süreci 30 yaşından sonra MÜSİAD’da devam ediyor. 2018 yılı içerisinde 30 yaşını dolduran, Özgünen Plastik’ten Uğur Özer, MKY Mimarlık-İnşaat’tan Kürşat Yılmaz, Envar Turizm’den Huzeyfe Demir, Mutlubaş Tasarım’dan Muhammet Mutlubaş ve MG Mimarlık’tan Mustafa Gebeşce kardeşlerimiz MÜSİAD üyeliğine geçiş yaptı. Yeni dönemde kendilerine başarılar diliyorum” dedi. 

Haber Merkezi
 

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan sorumlu değildir.
YORUM YAZ - Onlar artık yetişkin MÜSİAD’lı
FOTO GALERİ Tümünü Gör
VİDEO GALERİ Tümünü Gör